Potrzebujesz zmiany

Szukasz pracy lub myślisz o zmianie dotychczasowej? Dobrze trafiłeś!

Czytaj więcej

Pracuj, Zwiedzaj, Zarabiaj

Zobacz miejsca, o których inni nawet nie słyszeli

Praca i Przyjemności

Ktoś powiedział, że to niemożliwe? Sam sprawdź!

Jak praca to i odpoczynek

Każda praca to obowiązki, ale nie każda to przygoda

Gdzie? Co? Jak?
Oferujemy Państwu kompletny informator pracy na jachtach o nazwie ,,Pakiet Startowy''.
Znajdziesz w nim szczegółowy cennik szkoleń wraz z adresami ośrodków szkoleniowych w Polsce i za granicą, a także adresy gabinetów lekarskich specjalizujących się w wystawianiu Międzynarodowych Świadectw Zdrowia dla osób ubiegających się o pracę na morzu.
Listę największych i czołowych agencji pośrednictwa pracy na jachtach oraz dużo dodatkowych, lecz bardzo cennych informacji, dzięki którym powiększysz swoje szanse na uzyskanie zatrudnienia.
 Przypominamy, że warunkiem uzyskania pracy jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, a także dobry stan zdrowia. “Pakiet Startowy” to przewodnik, wyjątkowa i niezwykle użyteczna publikacja przygotowana przez profesjonalistów z myślą o osobach pragnących na własną rękę podjąć pierwsze kroki w kierunku uzyskania pracy na jachtach.
Informacje tam zawarte zdecydowanie przyśpieszą proces poszukiwań, rekrutacji oraz przygotowań do nowej pracy. Oferujemy również dostęp do listy przykładowych ofert pracy oraz wynagrodzeń, a także przykładowych CV osób już pracujących na jachtach.
Przedstawimy także, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakich zachowań oraz odpowiedzi spodziewają się pracodawcy i kapitanowie, a jakich należy unikać. Pamiętaj jednak, że “Pakiet Startowy”, choć dostarczy Ci kompletnej, praktycznej i sprawdzonej wiedzy na temat uzyskania pracy na jachtach, nie jest gwarancją uzyskania zatrudnienia. Jesteśmy pewni, że zawartość pakietu upewni Cię w przekonaniu, iż praca na jachtach jest zdecydowanie dla Ciebie. Pewność ta wynika z faktu, że “Pakiet Startowy” został przygotowany przez osoby od lat pracujące na jachtach, które – tak, jak i Ty obecnie – szukały kiedyś dobrej, dobrze płatnej oraz interesującej pracy.
Po prawie 10 latach pracy na jachtach i powrocie do Polski, postanowiliśmy podzielić się z Tobą posiadaną wiedzą i doświadczeniem – abyś i Ty mógł przeżyć coś tak wspaniałego i ekscytującego.
Zapraszamy do lektury...
PAKIET STARTOWY
Jedyne 49zł
Zakup KOD-u DOSTĘPU upoważnia do pełnego korzystania z serwisu!
kup teraz
Do panelu
Masz już kod dostępu??? Jeśli tak, to pora rozpocząć Twoją przygodę...