Potrzebujesz zmiany

Szukasz pracy lub myślisz o zmianie dotychczasowej? Dobrze trafiłeś!

Czytaj więcej

Pracuj, Zwiedzaj, Zarabiaj

Zobacz miejsca, o których inni nawet nie słyszeli

Czytaj więcej

Praca i Przyjemności

Ktoś powiedział, że to niemożliwe? Sam sprawdź!

Czytaj więcej

Jak praca to i odpoczynek

Każda praca to obowiązki, ale nie każda to przygoda

Czytaj więcej
Właściciele
Część właścicieli jachtów pewnie znasz – zapewne nie osobiście, bo to osoby znane z pierwszych stron gazet i z telewizji: celebryci, potentaci, politycy. To właśnie dla nich będziesz już niebawem pracować,jeśli zdecydujesz się na pracę na jachcie.
W czasie wykonywania obowiązków zawodowych będziesz stać twarzą w twarz z ludźmi przyzwyczajonymi do komfortu, luksusu i tego, że ich życzenia są niezwłocznie spełniane.
Każdy właściciel jachtu i jego goście oczekują od swojej załogi jak największego zaangażowania w wykonywanie obowiązków zawodowych: za dnia jak i w nocy, ponieważ praca na jachtach to zazwyczaj serwis 24/7 w sytuacji, gdy właściciele lub ich goście przebywają na pokładzie.
Pozwól, że przedstawimy Ci kilku właścicieli jachtów, u których już teraz pracę znalazła polska młodzież.

ROMAN ABRAMOWICZ

Jeden z najbogatszych ludzi w Rosji. Gubernator Czukotki, częsty gość Londynu, właściciel klubu piłkarskiego Chelsea. Człowiek, który mógłby zorganizować własną olimpiadę.
Czytaj więcej
ROMAN ABRAMOWICZ
RICHARD BRANSON

RICHARD BRANSON

Genialny biznesman i nieustraszony podróżnik. Właściciel ponad 400 firm grupy Virgin, prywatnych wysp oraz twórca pierwszych czarterowych lotów w kosmos.
Czytaj więcej

PAUL ALLEN

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Współzałorzyciel firmy Microsoft. Właściciel jachtów i klubów sportowych, sponsor badań odkrywczych dla Dicovery i National G.
Czytaj więcej
PAUL ALLEN
STEVEN SPIELBERG

STEVEN SPIELBERG

Znany jako najwybitniejszy reżyser. Od najmłodszych lat scenarzysta, producent filmowy oraz miłośnik podróżowania. Coroczny, honorowy gość festivalu filmowego w Cannes.
Czytaj więcej

SHEIKH KHALIFA BIN ZAYED

Jest emirem Abu Dhabi i prezydentem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Włada obszarem, na którym znajduje się dziesiąta część światowych zasobów ropy naftowej.
Czytaj więcej
SHEIKH KHALIFA BIN ZAYED
CELEBRYCI

CELEBRYCI

Zobacz kto jeszcze posiada prywatne jachty oraz tych, którzy co roku chętnie je wynajmują.
Czytaj więcej