Potrzebujesz zmiany

Szukasz pracy lub myślisz o zmianie dotychczasowej? Dobrze trafiłeś!

Czytaj więcej

Pracuj, Zwiedzaj, Zarabiaj

Zobacz miejsca, o których inni nawet nie słyszeli

Czytaj więcej

Praca i Przyjemności

Ktoś powiedział, że to niemożliwe? Sam sprawdź!

Czytaj więcej

Jak praca to i odpoczynek

Każda praca to obowiązki, ale nie każda to przygoda

Czytaj więcej
Załoga
Praca na jachtach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają podróżować, poznawać nowych ludzi, a jednocześnie dobrze zarabiać. Jeśli po skończeniu szkoły średniej czy studiów nie wiesz, jaką pracę podjąć, albo masz problemy z jej znalezieniem, czujesz jednak, że potrafisz działać zespołowo, uwielbiasz przygody i rutyna zwykłej pracy szybko by Cię znużyła, zatrudnienie się na jachtach będzie strzałem w dziesiątkę!Każda z osób pracujących na jachcie odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ odpowiedzialna jest za wyznaczone jej obowiązki, a jednocześnie jest członkiem bardzo zaangażowanego w pracę teamu, odnoszącego sukcesy dzięki odpowiedniej komunikacji oraz jasno określonym priorytetom. Efektem tak pojętej pracy zespołowej jest całkowite zadowolenie ze strony właścicieli, którzy potrafią docenić zapał załogi zatrudnionej na jachcie. Dzięki temu praca przestaje być tylko obowiązkiem, a staje się wyjątkową przyjemnością; pozostali członkowie załogi przestają być tylko współpracownikami, a stają się przyjaciółmi i drugą rodziną.
Jacht to miejsce, gdzie czas się zatrzymuje, a niemożliwe staje się możliwym. Kiedy trafiasz na jego pokład, nieodkryte miejsca, nowi ludzie, nowe kultury i nowe przygody znajdują się na wyciągnięcie ręki.
Pamiętaj: zapotrzebowanie na personel na jachtach jest ogromny, dlatego też każde dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, jak instruktor sprzętu wodnego i nurkowania, masażysta, fryzjerka, personalny trener, kosmetyczka, stolarz oraz wiele innych mogą okazać się bardzo przydatne.

KAPITAN / OFICER

Zostań oficerem prywatnego jachtu, a z czasem samym kapitanem. Bądź odpowiedzialny za nawigację, planowanie rejsów, całą załogę oraz swoich gości bo będzie ich wielu.
Czytaj więcej
KAPITAN / OFICER
MECHANIK / ELEKTRYK / ETO

MECHANIK / ELEKTRYK / ETO

Odpowiedzialni za układ mechaniczny i sieć elektryczną oraz satelitarną, ich monitoring oraz wszystko co związane z odpowiednim funkcjonowaniem jachtu.
Czytaj więcej

STEWARDESSA / OBSŁUGA HOTELOWA

Odpowiedzialne za serwis oraz opiekę nad gośćmi podczas pobytu na pokładzie. Stworzenia im jak najlepszej i komfortowej atmosfery, wygody oraz bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
STEWARDESSA / OBSŁUGA HOTELOWA
SZEF KUCHNI / KUCHARZE

SZEF KUCHNI / KUCHARZE

Wiedz, że tutaj będziesz miał/miała okazję wykazać się w kuchni, zaskoczyć swoimi umiejętnościami kulinarnymi i zaspokoić nawet tych najbardziej wymagających.
Czytaj więcej

OBSŁUGA POKŁADU / DECKHANDZI

Deckhandzi odpowiedzialni są za utrzymanie jachtu w jak najlepszej kondycji, prowadzenie różnego rodzaju i wielkości motorówek  oraz obsługi sprzętu wodnego i sportowego.
Czytaj więcej
OBSŁUGA POKŁADU / DECKHANDZI